Як Курченко Брокбізнесбанк купив

kurchenkoЦікаві дані оприлюднені Генеральною прокуратурою про оборудку групи С. Курченка з купівлею у братів Буряків Брокбізнесбанку, який збанкрутував кілька років тому.

Якщо просто, то група компаній, які прямо і опосередковано жалежали Сергію Курченку, взяли кредити у цьому ж банку, і за ці кошти цей же банк і купили. У переліку всього близько десятка компаній. Загальна сума становить два мільярди гривень. Далі банківською установою керував де-факто сам С. Курченко. Так, у банку є керівництво, заступники, служба безпеки, кредитний комітет, але усі вони залежні від акціонерів. У цьому випадку  — від акціонера, такого, як Курченко. Звичайно, підписав потрібний документ — залишився на роботі, не підписуєш — звільняйся, тут все просто.

Сумна історія з заволодінням власності компанії «Аграрний фонд» у 2013 — 2014 роках — теж у подібному переліку.

На що хотілося б звернути увагу: винуватий не тільки С. Курченко. Банківський менеджмент рідко набирають з числа наївних, непрофесійних і дурних співробітників. Звичайно, такі, як правило, у кожному банку є. Хоча б тому, що вони, зазвичай, більш віддані хазяїну. Проте більшість, завжди — профі. І вони прекрасно розуміли, на що закривають очі.  І ті, хто продавав банк, теж не могли не розуміти. Проте — чого було вже їм переживати, і було б за що переживати.

Сергій Бондар

Редакція сайту може мати думку, яка не співпадає з авторською.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top