Тимошенко — офіційно кандидат.

тимошенко-юліяНе розумію, коли кажуть, що то Ющенко свого часу здав владу регіонам.

Грала проти президента саме Тимошенко. Пішла на союз з партією Регіонів  — саме Тимошенко. То був не просто новий союз – сила коаліції Майдану зникла, і абсолютна більшість стала у регіонів. Які там вибори — перевибори. Гру було зроблено. Сили першого Майдану у парламенті і країні підірвала саме Вона.

Уявіть, що ваш основний гравець на полі, який має забивати голи супротивнику, раптом розвертається і б’є по вашим же воротам. І робить це на протязі всього матчу.  А винуватим у висновку називають воротаря, мовляв – це він провалив гру.

Гірше за все, що Москва при цьому – режисер за сценою. Єдиний режисер. Реклама, постановка, «висновки після гри» — теж звідти. Без режисера, без сценариста так гладенько, з переводом стрілок і призначенням «винуватого» — та нічого б не вийшло. Справжня винувата до того ж ще й приміряла форму постраждалого, і вкотре надзвичайно вдало. І тихенько помовкувала. ЮВТ грала, як по нотах, і абсолютно в курсі, хто режисер, вона далеко не наївна малолітня дівчинка.

По яким взаємовигідним питанням вони з ВВП знайшли рішення, коли підписували газовий контракт — зашморг на шиї держави? І що у Путіна було до того, і що є зараз на цю політичну фігуру? Зустрічі без краваток – самі цікаві. Тим більше – у Лівадійському палаці, стіни якого за свій довгий історичний вік звикли до всього.

Що маємо у висновку.

Понесена політична відповідальність за політичну зраду і союз з Януковичем – нуль.

Понесена політична відповідальність за газовий контракт, невигідний Україні, але комусь-таки, вигідний – нуль.

Timoshenko

 

 

Так, це – Вона.

 

 

Тепер, як воно з урахуванням тільки цих двох фрагментів для неї виглядає — участь у виборах (та будь-яких), це що – заохочення?

Сергій Бондар

Редакція може не поділяти думку автора.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top