Порошенко. Відношення до офіційного кандидата.

Петро-ПорошенкоВідразу про одну з найголовніших обставин.

За умови, що Ю. Тимошенко — кандидат, і не останній, автор не те що не проти кандидата П. Порошенка — автор був готовий просити його про те, щоб він ішов на вибори.

Причина не очевидна? Якщо ні — викладаю своє бачення.

Тому що він — чи не єдина реальна контр — фігура для ЮВТ. Без противаги у особі ПОП, у неї небезпечно  багато шансів стати президентом України. Так, не будь її — автор не проти, щоб не було і П. Порошенка у якості кандидата. Але у іхньому протистоянні, автор категорично «за» П. Порошенка.

Про найголовніші причини.

Він — не Тимошенко, це різні люди навіть на ментальному і на світоглядному рівні, і це не смішно.

Він — за західний цивілізаційний шлях розвитку. Вона — про це нічого не говорить, і принципової різниці, можливо, і не бачить, чи не хоче бачити. Для Тимошенко все залежить від кон’юктури?

Він проти Росії. Порошенко — особистий ворог Путіна. Тимошенко — ні.

Це Порошенко дав далеко не один десяток мільйонів доларів, своїх грошей (називалась цифра більще 70 млн. дол.) на АТО. А Тимошенко? Так у неї ж «немає нічого», навіть будинок — і той орендований. Бідна-біднесенька.

От і запитайте себе, в якій країні ви не хотіли б хотіли жити, з яким президентом.

Сергій Бондар

Весь цикл статей про вибори носить блоговий характер. Ми не ставили за мету писати глибоко обгрунтовані, але малозрозумілі виборцям статті. Масовий виборець голосує настроями, які є наслідками простих зрозумілий речей, нехай навіть і не завжди обгрунтованих, зате — зрозумілих.

 

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top