Безсмертний. Перший нормальний.

Роман Безсмертний_Щойно з’явилась інформація про те, що Роман Безсмерний сам, відкрито, заявив про свій намір балотуватися у Президенти України у 2019 році. Ми слідкували за можливою появою такої інформації, оскільки знали про таку можливість. І раді її появі.

Що ж, автора така звістка тішить. Тішить саме тому, що з числа тих потенційних кандидатів, які з натягнутою інтригою натякають на свою участь у наступних президентських перегонах, Безсмертний — перший «нормальний» кандидат. «Нормальний» — це так у народі скажуть. Це комплімент. Ця характеристика має означати, що за ним, наприклад, немає хвостів у бізнесі, які потенційно буде необхідно підправляти з цього потужного посту, і він чи не самий грамотний і політично, і економічно, з усіх можливих, і неможливих кандидатів. І на сьогодні це чи не основне.

До речі — кількість «неможливих», тобто тих, хто не дай Боже, стане першою особою у нашій державі, просто зашкалює. Наче тут дурдом, а не українці. Існує теоретична можливість того, що доведеться просто валити з цієї країни, якщо в ній переможе той самий дурдом. А не хотілося би. Тому — Роман Безсмертний потішов такою звісткою.

І хоч пару слів проте, що ж він має намір зробити. Саме має намір зробити, а не пропагує.

Р. Безсмертний переконаний, що реформувати в Україні уже практично нічого. У більшості випадків протрібно банально починати з нуля. Що, хтось не згоден?

Майбутній кандидат вважає, що у нашій державі повинен з’явитися ефективний суд. І він знає, що для цього потрібно зробити. Хто стане заперечувати (окрім, пардон, самих суддів), що у нас судді є, а Суду — немає.

Наступне. Двопалатний парламент. Так, такий формат має перспективу бути ефективним. Не те, що ми маємо зараз.

Роман Безсмертний за ефективну виконавчу владу. Ми самі не зовсім розуміємо, про що це. Проте, більшість з нас уже здогадується, про що мова. Бачили, які плоди від ефективного місцевого управління у Західній Європі, наприклад.

І в кінці кінців, в Україні існують українці. Громадяни. І існує Держава. Існують окремо. А мають існувати разом. Із взаємоповагою. І Безсмертний чи не першим сказав про це. Сказав про порочність існуючої ситуації. Так, і я чекаю, коли ця держава повернеться до людини лицем, а не тим місцем, яким вона розвернута до українця зараз.

Це тільки ті моменти, які запам’ятались після однократного прослуховування тезисів майбутнього кандидата.

Першого бажаного для України.

На наш переконливий погляд.

С. Кустовецький

Редакція може мати думку, відмінну від авторської.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top