Ю. Тимошенко. Про людину, у якої немає освіти.

tymoshenkoЮлія Тимошенко нарешті визначилась, і призначила собі найбільшого ворога. За її останнім переконанням, це — нинішній прем’єр Володимир Гройсман. На її думку, у нього, як у фахівця, відсутня і освіта, і самостійність, і взагалі всі орієнтири в економічному і соціальному просторі.

На її думку, робота Кабміну незадовільна, і йому пора оголошувати недовіру.

Все б нічого, проте є моменти.

Хто це говорить? Юлія Тимошенко, один з найгірших і найнекомпетентніших прем’єрів України? Один тільки її «газовий» договір з В. Путіним просто незабутній, і коштував задорого усій країні. Цей договір взагалі виходить за межі некомпетенції, один тільки факт підписання цього договору має ставити крапку на політику як такому, назавжди.

Так, Володимир Гройсман і автору статті не дуже то подобається. І хоча пару міністрів у його уряді таки дійсно толкові, сам В. Гройсман, як обіцяв, досі так і не показав, «…як потрібно керувати країною». Реформи загалом провалені, навіть саме слово звучить рідше. Щоправда, з цими реформами — тут відповідальність і Президента теж є, особливо його оточення. Специфічне бізнес-оточення — іншого у Президента немає.

Але нинішній історичний і політичний момент — коли АТО, коли фактично війна, і будь-яка дестабілізація на руку може бути тільки Москві, яка нею обов’язково скористається. І Юлії Тимошенко, звісно. Та вона на це не зважає. А якщо зважає, то не проти використати. Якою ціною?

Якщо про заміну В. Гройсмана говорить саме Ю. Тимошенко, це означає тільки одне: «зніміть його, призначте мене». Десь з цим перегукується і її абсолютно некрасива, дипломатично недоречна зустріч з Д. Трампом. «Поперед  батька» — як це ще можна трактувати. І нічого при такій «зустрічі» Президент США не міг суттєвого сказати. Принципово нікому, і принципово нічого. Тим більше сумнівному політику, який виглядає відвертою ябедою на чинного Прем’єр-міністра, і так виходить, що і на чинного Президента.

Там що, так прийнято? Є сумнів. Хід зроблений. Результати буде видно з часом.

Так, наша нинішня влада з часом буде замінена. На кращу. Але при чому тут Ю. Тимошенко, яка просто осідлала хвилю невдоволення народу подальшим зубожінням, відсутністю реформ?

Хочеться, що б наша нинішня влада, і люди, частіше пригадували Майдан. Через Майдан люди прагнули конкретних змін, певних речей. Один з програмних слоганів Майдану прозвучав відразу після того, як той же Майдан витягнув Ю. Тимошенко із в’язниці Януковича.

Витягнув і сказав: «Юлі волю, але — не владу«.

Сергій Бондар

Редакція сайту може мати думку, відмінну від авторської.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top