Є. Марчук про катастрофу російського ТУ-154.

Євген Марчук висловився про те, що не можна виключати версію вибуху на борту літака, який направлявся з підмосков’я з дозаправкою у Сочі до Сирії. На борту літака знаходились ансамбль ім. Александрова (офіційно вони теж військові), журналісти, армійські військові. Як військовий спеціаліст , Є Марчук звернув увагу на те, що зв’язок з екіпажем перервався одномоментно. Сигнал тривоги транслювався частку секунди. Будь-яка технічна несправність, яку в Росії називають як ймовірно найголовнішу причину, не призводить до моментальної і тотальної розгерметизації повітряного судна, і до одночасного раптового зникнення його з радару.

До того ж, руйнування таких літаків з технічних причин, як правило, починається не з пілотської кабіни, і не може призвести до одночасної загибелі всього екіпажу, а їх там було 8 чоловік.

Дістати «чорні скриньки» з глибини до 100 метрів технічно не складно. З огляду на політичну ситуацію в самій Росії, це ще не означає, що буде названа скільки небудь правдива причина авіакатастрофи.

Всього на борту літака, який вважається військовим, перебувало 92 особи, а також вантаж.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top