Висячі склади Amazon’а

amazon-litayuchyj-skladХто стикався з орендою складських приміщень, в курсі, у що вона обходиться. І чим ближче до точки реалізації, тим дорожче.

Такі складські приміщення вигідно мати у своїй власності, і ті везунчики, хто має землю та кошти на побудову інфраструктури складів, мають постійний і неабиякий дохід.

Але є люди з нестадартним мисленням, у яких під рукою є калькулятори. І вони підрахували, що збудувати вантажний дирижабль, який висить собі над хмарами, і в принципі, мало чим у такому разі ризикує, може бути і не дорожче за подібну наземну інфраструктуру. Такий склад може сам підлетіти до місця завантаження. Що таке вантажні дрони, ми вже уявляємо. І як вони адресно можуть доставляти вантаж, теж можна уявити. Не стикаючись із забитими вантажівками шляхами. Нічого не бажаючи знати про пробки. Швидко і точно в руки.

Добавимо явну економію на холодильних установках, оскільки склад буде висіти на висоті 13 км. Економію на охороні, на сонмі вантажників. На самих вантажівках. На під’їздних шляхах.

І не буде смішно.

Amazon на цю ідею вже отримав патент.

Категории: Технології

Добавить комментарий

Top