«Водневі» автомобілі у Європі. Honda і компанія.

honda-clarity-fuel-cellКомпанія Honda  вже поставила до Європи партію своїх серійних автомобілів Clarity Fuel Cell, силова установка, яку важко назвати мотором, виконана на водневих паливних элементах. Так, перша партія тестова, їх усього тільки шість штук. Але це тільки поки-що. Це досить елегантні п’ятимісні седани, які визивають великий інтерес як зовні, так і технічною начинкою. Демонстраційний тур охопить кілька міст Європи та Старого світу, обов’язково Копенгаген і Лондон.

honda-clarity-fuel-cellСилова установка в Honda Clarity Fuel Cell має потужність в 130 кВт; крутний момент досягає нескромних  300 Н·м. Хапас ходу  у цієї Хонди складає 590 км. Місткість «паливного баку» з воднем, який зберігається під тиском у 70МПА — 141 л. У Європі уже монтуються водневі заправки.

Окрім Honda, до програми долучаються автогіганти BMW, Daimler, Hyundai, Toyota.

Це не перший випадок швидкої та активної консолідації автогігантів, здавалось би — затятих конкурентів, перед новими технологічними викликами. Подібна консолідація проглядається також і у реалізації планів розширення «електрозаправок» по всій Європі, і вже розпланований і наш ринок також.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top