Вибори, вибори…

Ігор СмешкоПоважний мною журналіст (чи ким він сам себе вважає), яскрава особистіть із Росії Олександр Невзоров впевнений, що у їхній державі 80 відсотків населення — ідіоти. З огляду на те, кого вони собі вибирають на протязі останніх 20ти років, чи з огляду на те, що вони слухають і у що вірять, то цифра вірна. Що ж, давайте продовжимо цю аналогію.

Прикинув, яку цифру можна назвати щодо числа ідіотів в Україні. І цифра виходить десь відтотків 70-75.

І це ще комплімент.

Але проблема є і з представниками тих самих славних і передових, розумних і прогресивних і далеко не умовних 30-25 відсотках. Скажіть будь-ласка, як реагувати на таку ситуацію. Один мій знайомий, безумовно з числа розумної меншості, на мої доводи про те, за кого слід голосувати на виборах президента, сказав наступне — так його ж мабуть, все одно не виберуть…

Тобто, якщо єдиного достойного кандидата з усіх так званий народ, засліплений дорогою рекламою, оті самі 70 відсотків — не виберуть, то й голос за нього віддавати не потрібно… І що ж, слід думати про те, за кого віддати свій голос з тих, кого виберуть — за представника олігархії, від якого люди нічого не дождали, за газового олігарха (чи королеви), за бізнесмена з найкращою посмішкою і стовідсотковою відсутністю реальної гілки президентської влади у разі перемоги (звідки їй взятись, з якого кварталу)?

А грамотного в усіх сферах, як у військовій, так і науковій,  і не представника олігархії, і поважаємому в усіх важливих для нас країнах, якого у нас обійшли масовою увагою, обійти ще й власною. В усякому разі, досі. Сумно… Мова про Ігоря Смешка. Генерал і науковець, професор і людина з унікальними здібностями. І про владу в Україні він точно знає більше, ніж вона знає сама про себе.

Уявіть тільки одне — посадіть за умовний стіл переговорів з Путіним усіх наших кандидатів. І ВВП впевнено сяде говорити у своїй зверхньо-поблажливій манері понтового розумника і хазяїна ситуації, так чи іначе, з усіма. Окрім генерала ГРУ і СБУ, інтелектуала Ігоря Смешка. Навпроти нього Путін виглядав би тим, ким він і є насправді — блідою міллю.

Дивна в нас країна. Не так дивують ті 70 відсотків, як ці 30.

С. Бондар

Редакція сайту може не поділяти точку зору автора.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top