Тігіпко Life

tigipkoTAS Сергія Тігіпка закріплює за собою Aegon Life Ukraine.

TAS Overseas Investments (Кіпр) і компанія Aegon Ukraine Holding BV (Нідерланди), згідно підписаних документів, відтепер будуть утримуватися від конкуренції.

Фактично ці умови закріплено рішенням Антимонопольного комітету, який погодив додаткові умови угоди купівлі бізнесменом С. Тігіпком страхової компанії Aegon Life Ukraine (Київ).

Ще наприкінці 2016 року Сергій Тігіпко викупив український підрозділ голандської компанії Aegon Ukraine Holding BV. За два місяці компанія СК Aegon Life Ukraine офіційно прийняла рішення приєднатися до страхової компанії “ТАС”, що звичайно ж, було очікуваним і логічним кроком.

Сам факт купівлі бізнесом С. Тігіпка лайфової страхової компанії, однієї з помітних на ринку страхування життя у Європі, говорить багато про що. Наприклад про те, чого ніяк не бажають чути і зрозуміти пересічні українці.

А мова про неминучість пенсійної реформи, коли кожен громадянин буде сам собі , ще замолоду (якщо батьки змалечку йому цього не зроблять), відкладати на пенсію. Не буде відкладати — не буде мати пенсію, хіба що якийсь соціальний «мізер з мінімуму», це державі не так вже й важко буде придумати. Нинішня структура державного пенсійного фонду збиткова по-суті, це факт, який вже не потрібно доводити. Усі розвинуті країни від чогось подібного давно відмовились.

То ж усі ми, здійснивши, в кінці кінців,  внутрішню «розумову реформу», і переключившись з виключно короткочасних фінансових планів на рік — два, на хоча б один чи кілька довгострокових, які досі майже ні в кого у голові не вкладались, будемо змушені підшукувати собі довгострокову програму. Програму, яка б гарантувала безбідну старість і, на надважливий додаток, ще й давала би і страховий захист.

Розрахунок на те, що тут-то «лайфова» СК С. Тігіпка і запропонує свої послуги, розкривши пересічним українцям свої обійми.

Взагалі-то досить рідкісний випадок продажу національного філіалу відомої (на Заході) СК, так би мовити, в одні руки. Як правило, у подібних випадках, надається невелика частина відсотка акцій кільком перевіреним особам — такі випадки є, і тут якраз, насправді, С. Тігіпко не перший. Проте бізнесовий нюх, безумовно, має відмінний.

У Європі компанія Aegon належить до так званих середніх собі подібних компаній, вона досить «молода» — їй менше, ніж пів-віку.

Світові «лайфові» гранди, які представлені і в Україні, і які без проблем пережили всі відомі цивілізаційні негаразди, нараховують більше ніж 150 років діяльності. Одначе вони С. Тігіпку «не по зубах», його на їх фоні навіть не видно.

У свою чергу, 97 % українців поки що не здатні ініціативно зробити бодай крок у їх сторону. Не готові ментально.

С. Бондар

Редакція сайту може не поділяти думку автора.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top