Tesla Motors тепер стала Tesla

TeslaУ всьому світі компанію Ілона Маска (Elon Mask) називають одним словом. Для споживачів продукції компанії цього визначального слова достатньо.

Проте для самого Ілона Маска і для його команди назва з приставкою Motors стала заганяти в певні рамки, за межі яких Elon Mask має намір однозначно вийти. Компанія не збирається обмежувати себе бізнесом, який затиснутий у рамки «електромоторів». Для нього головне — не самі мотори, навіть революційні, для нього головне — сама енергія. А мотори — якраз похідне від головного. 

Тесла оозробляє нові технології у сфері перетворення енергії з сонячної в електричну, зберігання енергії, у тому числі — аж до стратегічних систем накопичення і зберігання. Існують плани щодо створення нових видів транспорту, і мова не тільки про вже функціонуючий SpaceX чи перспективний Hyper Loop.

За місяць — два компанія Tesla приступає до спорудження автомобільного тунелю, а у задумі — ціла система тунелів, під Лос-Анжелесом. Ця компанія буде називатися The Boring Company.

За задумом І. Маска, місце для потоку автомобілів — саме там, під землею. Щоб не заважали.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top