Смартфон з проектором.

Більшість смартфонів являють собою стандартний набір властивостей, як не їх крути. Відмінності в основному полягають лише у кількості мегапікселів, гігабайт, дюймів і герц. І чим більше переліченого, тим вища ціна. Звичайно, логотип компанії теж підкидає в ціні.

Власного виробництва практично ні у кого з них немає — ну хіба що для внутрішнього ринку, і не більше. Є величезні заводи, більшість з них поки-що у Китаї, які роблять усім і усе — хто що забажає. Тим більше, справа лише у тому, щоб скласти виріб у певній комбінації з тих елементів, що вже лежать на складах. Тож для нас великого задоволення від того, щоб анонсувати чергову нову «ще крутішу за попередника» дорогу модель немає.

Тому будемо писати про щось неординарне.

З останніх неординарностей в око впала модель від Blackview.

Blackview MAX1-видBlackview MAX 1 до майже стандартного на сьогоднішній день набору, який включає 6-дюймовий AMOLED-дисплей від Samsung з 2160х1080 пікселей, оперативної пам’яті 6 ГБ і 64ГБ постійної з можливістю її розширити, і в адекватний додаток до цього набору восьмиядерний процесор Helio P23 з тактовою частотою 2,5 ГГц і вбудованим графічним прискорювачем Mali-G71. Камери: передня від Sаmsung — 16MP плюс 0.3MP, основна від Sony — 16MP. Акумулятор на 4680 мА.

Все? А от і ні . Головне — попереду.

Blackview MAX 1 міні проекторЄ ще вбудований проектор, ні багато ні мало. Має можливість транслювати зображення на вертикальну поверхню діагоналлю до 200 дюймів. Як вам таке? Це і домашній кінотеатр, чи ігрова консоль, хоча я б дітям про останню можливість говорити не поспішав. Може попасти під ескпропріацію.

 

 

Blackview MAX 1- проекторТакий собі і комплект поставки: додається штатив під цей апарат і блютуз-колонка.

Менше 400 доларів США за все.

 

 

Макс Білий

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top