Сергій Князєв — новий глава, Національна поліція. Що відомо.

serhiy-knyazevСергій Князєв, Генерал, 45 років, відтепер новий керівник Нацполіції.

Служив у кількох регіонах України, і відразу помітно, що ті регіони не були теплими місцями перед черговими призначеннями для просування по службі.

А службу починав у 1992 році у м. Біла Церква, яка сама по собі ніколи не була спокійним місцем. За 16 років з простого міліціонера доріс до начальника кримінальної поліції. З 2008 року протягом шести років керував Управлінням кримінального розшуку ГУ МВС Київської області.

З 2014 року і починається той етап, який і є підставою вважати С. Князєва бойовим офіцером. Спочатку  — керівник кримінальної поліції Донецької області. Це служба з автоматом на плечі. Літом 2015 був направлений керувати ГУ МВС Закарпатської олбасті, щоб навести порядок у Мукачево, саме після сумно відомого інциденту між ПС та представниками міліції. Рік служби, і чергова «гаряча» точка — Рівненська область, новим начальником Нацполіції. І тільки наприкінці минулого року повернувся до Києва, де знову став у нагоді його досвід у боротьбі з криміналом — керівником кримінального розшуку Національної поліції.

З нагород — орден Данила Галицького.

І про те, що цікавить практично усіх громадян — статки генерала. Інтернет пише про скандали з декларацією. У держслужбовця (а він ним і є) у званні генерала і більш ніж чверть віковим стажем роботи — дві квартири, 74,9 м2 і 87,5 м2 у передмісті Києва. Згідно декларації грошові заощадження —  у межах річної заробітної плати, що з нашої точки зору — нормально, а то й — досить скромно, якщо на фоні декларацій багатьох інших державних службовців.

Автомобілів, зареєстрованих особисто на ім’я генерала, не виявлено.

Про дружину відомо мало, чутки повторювати не будемо. Щоб було щось гучне — то про це вже трубив би весь інтернет. А тут — тихо.

Чи не єдине, що може не сподобатись реформаторам — те той факт, що сам С. Князєв вийшов з лав класичної міліції. Проте, це не може бути однозначно тим негативним  фактором, що саме  він є носієм усього поганого, чим «славиться» «стара» система МВД. Його бувші колеги з Білої Церкви не могли навести прикладів, які характеризують С. Князєва у прихильності до старих методів роботи.

Цікавий факт, який відверто сподобався, і в певній мірі заспокоїв. За відбір і аналіз кандидатів відповідала комісія, у складі якої — три експерти  з вітчизняних громадських організацій, і три міжнародних експерти. Із зарубіжних — відомі представники і знавці юриспруденції, правоохоронних органів, поліції  з Європи, США, Канади.

Серед вітчизняної половини комісії ми знайшли одне всім відоме прізвище — Віталій Портніков, відомий журналіст. Відомий він, перш за все, своєю принциповою громадянською позицією. Нам імпонує більш ніж 30-річний стаж роботи у правоохоронних органах представника зі США, але про нього ми нічого не знаємо. А В. Портніков відомий, і довіра до його особи і рішень є автоматичною.

Так що є великі сподівання, що той потужний посил, який Нацполіції надала Хатія Деканоїдзе, буде і збережено, і підсилено, і примножено.

І громадяни захочуть робити селфі з усіма офіцерами Національної поліції України.

Сергій Бондар

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top