PSA (Peugeot — Citroen) купив у General Motors компанію Opel.

PSAТак, чутки про те, що PSA (Peugeot Societe Anonyme, або її частіше називають просто Peugeot-Citroen) купляє у GM компанію Opel, підтвердились. Ця угода змінить стратегічний розклад щодо виробників автомобілів у Європі. Найкрупнішою тепер буде PSA, якщо взагалі не змінить свою абревіатуру.

PSA купляє у General Motors не просто Opel, а фактично весь пул —  і її бритаську «дочку» Vauxhal, і Autobank GM Financial — компанію, яка займається фінансовою стороною бізнесу.

Ціна угоди складає 2,2 млрд евро, і відверто кажучи, гадалося, що сума буде більшою.

До речі, про британський підрозділ. Те, що нам назва «Vauxhal» мало про що говорить, «проблема» тільки наша. Британці їздять на Vauxhal — це у них щось національне, а австралійці — тим більше,  і найчастіше — на Vauxhal. Так що Peugeot-Citroen купив не просто Opel. У певній мірі, французи розповсюдили географію свого бізнесу на ще більшу частину Європи, на Британію, і на Австралію.

Не дивлячись на те, що французи досі мали, так би мовити, все, задля економії коштів на розробку розробляли спільні проекти з тим же Opel у виробництві середньорозмірних розвізних автомобілів, також по ряду спільних моделей з Fiat, з Toyota у виробництві автомобілів класу «А», та з BMW у виробництві двигунів.

opel-insignia

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top