Про нас

  • «Ми відображаємо новини»;
  • Власне новини будемо подавати , наскільки це можливо (бо живі ж люди), з        максимально можливим нейтралітетом;
  • Свою позицію викладемо в статтях, коментарях;

Це частина тих посилів, які спонукали нас розпочати свій проект, який ми спонтанно назвали «Електронні національні новини».

Підбір матеріалів теж буде відображати світогляд «авторського цеху». Можливо, це не зовсім правильно з ділової точки зору, але ми будемо намагатись писати про те, в чому ми, як нам здається, компетентні, або намагаємось розібратись. Обов’язково — фінансові, економічні, політичні огляди. І про те, про що нам писати приємно — це хороші (і дуже хороші) авто, мото і, зрозуміло – fashion.

Що до спортивної сторінки – тут також є декілька моментів. З однієї сторони, ми не агітуємо за спорт як такий – користі від нього здоров’ю мало, особливо людям середнього та старшого віку. Але ми категорично «за» йогу та східні єдиноборства. Як Ви можете здогадатись – це теж частина того, з чим ми, так чи інакше,  безпосередньо маємо справу. Тож і висвітлювати маємо намір саме ці сторони фізичної (і духовної) культури.

Інший момент – це спорт для очей. Наприклад, «Moto GP» — як тут пройти мимо. Окрім вершин техніки там є ще й особистості, які приваблюють увагу.

Все, що важливе, що матиме вплив нас і на наше життя – знаходитиме відображення.

В добрий час нам, і Вам, шановні читачі!

З повагою,

Сергій Кустовецький,

головний редактор

Комментарии закрыты.

Top