Президент 2019. Парад нових. Балашов.

Згадувати будемо не усіх нових  претендентів. Тільки цікавих, тільки тих, які і самі є непересічними особами, і щось несуть нове у інформаційний простір кандидатів на крісло Президента.

Геннадій БалашовГеннадій Балашов. «Балашов 5.10» — і всім все зрозуміло. На жаль, практично ніхто нічого, окрім «5.10», сказати про кандидата не може, навіть ті, хто про нього чули не один раз.

Та і повторити, що означають ці магічні цифри, теж мало хто може. Тому майже дослівно повторимо його слова, воно того варте: «5.10 – найкраща податкова система у світі. Два простих і зрозумілих податки: 5% з покупки – які ви платите, коли купляєте товари чи послуги; 10% соціальний податок, який ви платите, коли отримуєте заробітну плату. Всі інші платежі мають бути виключно за користування – дороги, надра, і тому подібне».

Всього два податки… От би повірити у те, що так може бути… У тому сенсі, що повірити можна, це уже апробовано не в одній державі, і результати файні. Як нам повірити у те, що це можливо у нас, в Україні. Здебільшого, у нас – не вірять. А податковий рай такий близький… Я помиляюсь, чи тільки Балашов і Зеленський хочуть (чи хоча б обіцяють) зробити українця багатим?

Тут у пана Балашова, якщо ми не повіримо у реальність впровадження ним 5.10, з електоратом можуть проблеми і виникнути.

А так – персонаж позитивний. Сам по собі є прикладом. «Білий» бізнесмен. Бачить і знає бізнес у США. Тобто пробував, як гірше, і як і де – краще.

«Поїду чи залишусь» якщо його виберуть — залишусь. Залишусь без твердої віри, але з надією у те, що у Г. Балашова вийде переперти цю іржаву, жадобну, злодійкувату, хитрозроблену владну машину, сповнену не те що нелюбові, а зневаги і байдужості до українського громадянина.

С. Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top