Пікап для американця.

honda-ridgelineМова про пікап, який в Україні не продається. Виробляється у Канаді, для американського та канадського ринку. Honda Ridgline.  Середньорозмірний пікап з характерними покатими вздовж бортами, що відразу робить його особливо помітним і пізнаваним.

Автомобіль без всіляких натяжок можна назвати красивим. Не кричуще, а якось побутово, щоденно, дружнім зовні. До речі, зовні, особливо спереду пікап має схожість з відомим і нам Honda Pilot. Гадаємо, що і чимало механіки звідти теж.

Довжина – 5253мм, ширина – 1976мм, висота – 1786мм, колісна база – 3099, кількість місць – 5. Двигун V6 VTEC  об’ємом 3,5 літра, потужністю 247 к.с., автоматичною коробкою передач та постійним повним приводом.

До речі, у США цей пікап у десятці самих надійних  і самих технологічних автомобілів.

Зрозуміло, що описуючи автомобіль, який в Україні не те що не продається, а відверто невідомий, мова йде абсолютно не про рекламу. Це, скоріше, ностальгія.

honda-ridgeline-pickupНостальгія по потому, що згаданий пікапчик виробляється з маркетинговим орієнтуванням на середній клас.

А як щодо нашого, українського середнього класу? О, та у нас і класу  то такого практично немає. «Відсутній як клас…».

Але для цього потрібно було б зробити небагато. Більше того — усім, навіть владі, добре відомо, що саме потрібно зробити. Добити корупцію (не замахнутись, а бити і добити). Дати свободу підприємцям. Загнати в рамки податківця. Реформувати ДФС. Податки. Систему МВС. Відігнати від підприємця силовиків усіх мастей.

2017-honda-ridgelineВ такому середовищі і народиться середній клас, який зможе, а хоче він уже давно, купувати такі автомобілі для роботи, а після роботи – використовувати їх для активного відпочинку.

Мрії? Ні. Якщо влада не схаменеться, то більшість українців все одно будуть пересуватися на таких автомобілях. А дехто – із задоволенням, у добротних умовах і за добротну зарплатню працювати на заводі, що їх виробляє.

Десь там, у Канаді.

Сергій Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top