Перспектива — міжнародний аеропорт в Умані

litakС. Кубів, перший віце-прем’єр-міністр і міністр економіки України,  на зустрічі  з інвесторами із США обговорював перспективу будівництва міжнародного аеропорту в місті Умань. Місто Умань займає вигідне географічне положення — знаходиться фактично у центрі країни, дотичне до траси Київ — Одеса. Має відомі на весь світ історичні пам’ятки. А також залишки військового аеродрому, який і планується використати за основу майбутньої інфраструктури аеропорту. Використання аеропорту можу бути двійним — цивільним та військовим.

Бізнес зі США готовий вкласти інвестиції в новий аеропорт орієнтовно на 140 мільйонів доларів. З української сторони проекту буде гарантована державна підтримка.

Раніше протягом кількох років неодноразово з’являлася інформація про аналогічний проект у м. Біла Церква, теж на базі бувшого військового аеродрому, і теж з інвестиціями зі США. Київський регіон потребує як мінімум ще одного аеропорту, як пасажирського, так і вантажного. Попри неодноразові переговори, справа до втіленння в життя так і не дійшла.

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top