Одяг на мільйон.

  • на glavred
  • 01.08.2016
  • Комментарии к записи Одяг на мільйон. отключены

                 Хто ми без одежі?

Що ми без одежі. Ще добре буде, коли просто об’єкт бажання. Та й то – не завжди добре.

dressВ одежі ми кращі. В одежі ми таємничіші. В одежі нам просто тепліше. В ній ми більш захищені. І для жінок, і для чоловіків все це однаково справедливо.

Однак для жінок одежа робить набагато більше. Вона допомагає показати всі жіночі принади, але не дозволяє бачити їх. В кінці кінців, одежа дає жінкам можливість брати нас у полон – через наші наївні і необережні спроби завоювати їх. Якщо хочете, то одежа тут виступає в якості шикарного маскування для солодкого гачка. І чим якісніша одежа, тим крупніша риба… Не жалійте всього-на-всього грошей-папірців на достойні речі! Якісні речі дають неабияке задоволення нам самим. Вони довше носяться, а значить, і витрачатись на них доведеться рідше.

Як чоловік, не можу сформулювати точно ступінь чоловічої вдячності за існування красивого і добротного жіночого одягу. Заважає кілька речей. По-перше – заважають цінники. По друге – інстинктивно десь все ж є розуміння того, що це все -таки витрати на капкан. Чоловіки на нього витрачаються навіть тоді, коли в нього вже попались.

Але оскільки про сумні аспекти красивого не хочеться довго думати навіть після того, як про істинність речей щось почав розуміти, то залишається тільки насолоджуватись красою. І допомагати нашим жінкам виглядати ще краще. Отримувати відверту (але не дуже відверто) насолоду від споглядання своїх і інших жінок, в тому числі і чужих.

                   Про рубрику.

Само собою, що рубрику Fashion я не в змозі компетентно вести самотужки. Мені будуть допомагати професіонали. Хіба що вступне слово від мене, від редактора. А далі – речі, які я максимум що тільки підредагую.

Мова може зайти як про високий стиль, так і про добротні речі, які варто носити навіть у побуті. Але у будь-якому разі мова буде про високу якість. Так, як написано на початку – Одяг на Мільйон.

Щоб одяг був на мільйон, потрібні досвідчені руки, які його в змозі виготовити – чи буквально руками з голкою (а хоч і костюм), чи за допомогою якісного устаткування. І з якісного матеріалу. І за умови відповідності вибору матеріалу для конкретного випадку. На додаток – якісна біжутерія. Про кожну складову може зайти мова у нашій рубриці Fashion.

Сергій Кустовецький,

08.2016

Категории: Art, Culture, Life

Комментарии закрыты.

Top