Нові цивілізаційні загадки з Єгипту.

mystery-of-24-alien-black-boxesЗгідно інформації сайту Express, за 12 миль від плато Гізи, Єгипет, де розташовані піраміди, знайдено нові загадки, відповідей про природу яких у нашої цивілізації, яку ми самі чомусь вважаємо розвиненою, немає.

 Цього разу мова йде про 24 саркофаги з чорного асуанського граніту, обробленого способом і з точністю, який вважається неможливим й на сьогоднішній день. Кожен саркофаг нероздільний (нижня частина і кришка), і важить не менше 100 тонн, сховані у спеціальних арочних приміщеннях під землею. Знаки, ієрогліфи, які нанесені на поверхню граніту, досі не зустрічались. Про призначення саркофагів, окрім припущень, нічого не відомо. Розмірами вони якраз підходять для гігантів, які описані, наприклад, у Біблії, чи древніх записах Тібету.

Кожен саркофаг має розмір, судячи з фото, близько двох метрів тільки у ширину. Зріз на обох прилягаючих частинах саркофагів настільки феноменально точний, що об’єм усередині був абсолютно герметизований до цього часу. 

mystery-of-24-alien-black-boxes-discovered-near-egypt-s-great-pyramidЩось сказати про вік знайдених артефактів важко. Якщо офіційна наука називає, до речі — в якості припущень, тобто — бездоказово, що вік Сфінкса 3 — 5 тисяч років, а згідно слідів його перебування під водами всесвітнього потопу, який був 10 тисяч років потому, його вік аж ніяк не може бути меншим за 11 — 12 тисяч років, то що говорити про вік знайденого?

Припущень щодо походження технологій, за допомогою яких виготовлені дані саркофаги, не так уже й багато. Люди такого зробити не могли. В усякому разі, ті люди, які належать до нашого цивілізаційного періоду. Офіційно не прийнято вважати, що попередній цивілізаційних період був вищим за наш. Чомусь вважається, що його просто не було. В такому разі необхідно признати, що ці та незчислена маса схожих артефактів по усій земній кулі продукт або ж богів, або ж цивілізацій з інших планет.

Або ж просто нічого цього не помічати — що і відбувається.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top