Нова Гігафабрика Tesla

tesla-panasoniс«Гігафабрика» — так Tesla Motors називає свій новий завод у штаті Невада, м. Рено Тахо, в Окрузі Сторі. Завод призначений для спільного з Panasonic виробництва нових акумуляторів, які будуть використовуватися у автомобілях та акумуляторних системах, призначених для зберігання електроенергії. Планується розпочати з 6500 співробітників, а для виходу на повну потужність буде створено ще 20-30 тис. робочих місць.

Сконцентрувавши виробництво продукції в одному місці і автоматизувавши процес, Тесла значно знизить собівартість продукції  та знизить кінцеву ціну електромобілів Tesla.

Проектна вартість заводу становить 5 мільярдів доларів. Tesla Motors згідно свого бізнес-плану розраховує, що за 20 років завод принесе прибуток у мінімум 100 мільярдів доларів.

Нова фабрика буде виготовляти вже нові акумулятори з шифром «2170». Цифри означають їхній розмір – 70мм на  21мм. Вони товщі і вищі, ніж попередні, які були більш схожі на всім відомі батарейки фірми  Panasonic. Ілон Маск (Elon Musk) стверджує, що нові акумулятори мають вищу щільність енергії, і до того ж дешевші у виробництві та експлуатації.

Категории: Технології

Добавить комментарий

Top