Небанально про Ковід

вирус Ковид

Цитата: секретар РНБО О. Данілов: «Хтось думає, що Ковід придумав кажан, я ж думаю, що Ковід придумала людина».

 

Статті про КОВІД загалом можна поділити на дві групи: одна частина – це висловлювання спеціалістів, здебільшого тих, які себе такими вважають, друга частина – майстерно замасковані, але схожі між собою кремлівські тезиси, всі як на підбір анти-вакцинаторні. Дійсно фахівці у цій справі будуть мовчати, оскільки їх критично мало, та й працюють вони у таких місцях, про які воліють мовчати, більше того – вони мають відповідну підписку про нерозголошення.

То ж читати всю ту маячню стало вже нецікаво. Але оскільки нічого іншого просто немає, можемо запропонувати … теж щось на зразок маячні, зате нової!

Отож, для початку прошу врахувати декілька критично важливих моментів.

Від російської вакцини відмовився практично весь світ, за виключенням кількох політичних васалів, які потім теж відмовились, притому – зі скандалом.

Важливо: від китайської вакцини ніхто не відмовлявся з самого початку.

Російську вакцину ніхто не вважає за вакцину. Інший — протилежний факт, що в усьому світі розгорнута кампанія про шкоду вакцинації. Особливо часто, гучно і істерично, і чомусь частіше за все російською мовою звучать такі слова з країн Європи, притому за схожими сценаріями і принципово схожими текстами.

Країна походження самого Ковіду поки що незрозуміла. Китай закінчив розслідування і начебто має висновок про цю загадкову країну, але поки мовчить. Навіть тиск США поки що не зміг примусити Піднебесну розкрити цю таємницю.

Берем до уваги факти, що китайську вакцину приймають за дійсно вакцину. Російський Спутник V вакциною не вважають. Але якщо його не вважають вакциною, тоді що це? Чому Росія заявила про те, що вакцину першими знайдуть саме вони, ледве Ковід почав поширюватись планетою? Є версія, що вона у них вже була.

Не забуваймо про те, що головна бактеріологічна база Росії називається Вектор, і знаходиться поблизу Новосибірська. Саме там і трапилась сумнозвісна аварія, про яку необережно розповіли навіть на центральних російських телеканалах, і куди відразу ж зігнали техніки більше, ніж свого часу при рятувальній операції у Чорнобилі 1986 року. Не слід забувати і два моменти: слідом за цим у Новосибірську дуже неприємно тхнуло, і жителі масово хворіли на «атепичное воспаление легких». Відразу потому брава спортивна команда військових з Новосибірська поїхала до Китаю, де змагалась зі своїми колегами в … Ухані, де теж є подібна лабораторія. Що було слідом за цим, відомо усім. Дива… За то відтоді можна було ткнути пальцем на когось іншого – от мовляв, звідки воно пішло, от хто винуватий.

А тепер, здавалося б, на іншу тему.

У 1970х роках СРСР (провалився б він… хоча, власне, це врешті і сталось) розробляв «волновое оружие». Це ніякий не жарт, а призабутий факт. Точніше сказати, це – жах. Виготовлення компонентів цієї зброї було розкидане по всьому Союзу, але зокрема у Києві теж дещо з цих компонентів вироблялося. Якщо коротко, то впливати така зброя могла відразу на цілі міста. Жителів можна було приспати, а можна було заставити виконувати «наведену» сторонню волю. А можна було і припекти, як у мікрохвильовій печі. Можна було зробити «уродами», про що говорила Р. Горбачова, коли у кабінеті її чоловіка, тоді ще президента СРСР М. Горбачова у стіні знайшли подібний пристрій (про це написала центральна газета Союзу).  А увівши в організм людини певні препарати, в принципі «безвредные», потім піддавши їх незначному хвильовому впливу, можна було активувати… та бозна що можна активувати.

Цікава і загрозлива тема, але деталізувати не будемо, та й деталі цих таємничих справ нечасто потрапляли у пресу. Проте, деталі нам і не потрібні.

А важливо ось що.

 З тих пір пройшло більше ніж півстоліття. Такими можливостями, як і бактеріологічною зброєю, військові сили нехтувати не стануть. Більше ніж 50 хай йому холєра років… наукових пошуків, експериментів, розвитку теми.

У кожного в руках смартфон. Монітори перед очима. Чим не «излучатель»… А в організмі вже є якісь залишкові сліди від Ковіду. А якщо їх ще й приполірувати відповідною супутною вакциною, від якої всі добре поінформовані уряди так дружно шарахнулись, то…

То стає більш зрозумілим, чому ні с того ні з сього уряди країн стали так дружно порушувати власні Конституційні норми про медичну таємницю, свободу пересувань, добровільність щеплень, і т. д.

З якого б то дива?

Можливо, щоб не втратити людей? Немає людей – немає держави. До дідька привнесені лякачки типу «щоб зменшить народонасєлєніе». Чому з’явились власні вакцини? А можливо потрібно, щоб ті, які вже перехворіли і залишились живими, раптом не «захворіли на голову»?

Ще раз: а якщо і дійсно в організм людини ввести, скажімо, штучним вірусом деякі, на перший погляд, малопомітні і невинні елементи, а потім «підсвітити» їх , що буде?

А що, якщо ці дві теми і дійсно поєднані? Здавалося б очевидні питання — чию вакцину не сприймає світ? Звідки так добре поставлена пропаганда (найкраща в світі, безумовно) поширює антивакцинаторну пургу? І кому вона вигідна, якщо врахувати хоча б частину інформації, «нафантазованої» у цій статті?

І, врешті решт, страшно і інтересно подумати, яку таку глобальну чи обмежену певними територіями мету планували досягнути?

Згадаємо методи, якими РФ погрожувала підкорити світ, до уваги тільки останні спроби. Ядерна зброя — «… мы в рай, а они просто здохнут» (всі знають, що вона у них застаріла, і добра половина  просто не злетить). Та дурна невловима гігантська торпеда, яка розумна настільки, що навіть її творці не знають, де вона знаходиться у будь-який момент часу, але спроможна сама вирішувати, коли їй атакувати узбережжя США, після чого планеті капець.

 Далі — «вічна» ядерна ракета з мега ядерним боєзапасом, яка може літати ледь не вічно, і так само і туди само. Про це все, як і про інше, вещал особисто ВВП. Ну не може Мордор «захопити» світ якісними товарами, корисними послугами, чи науковими відкриттями хоч у якійсь галузі. Про культуру і порядність, перш за все в політиці,  краще і не згадувати. Залишається лякати.

Але якщо був план використати вірус Ковіду у якості зброї у такому варіанті, існування якого  допускається у цій статті, то…

Скажіть будьте так ласкаві, чи зміг би пояснити своїм народам хоч чийсь там уряд, що у кожного з нас, хто вижив після ковіду, сидить такий собі елемент «на прийом», який зможе, скажімо, фактично зомбувати населення цілих країн на прийняття певних рішень, які будуть здаватись цьому населенню як свої власні? Як можна передбачити реакцію населення на таку незвичну інформацію? Хто повірить? Громадяни можуть сприйняти, тобто сприйняти спокійно, виважено і серйозно тільки ті речі, які сприйняти готові. А на таке… хто готовий?

Тому і єдиний варіант — захищати, чи спасати своїх громадян (і державу) — спасати їх втемну. Що за ідіотизм – серйозно сприймати запущену дезу про те, що уряди хочуть повбивати «зайве населення». Будь який уряд існує, поки є населення – це так складно зрозуміти? Чи якийсь там багатий чувак (само собою, зі США!) само-осібно вирішив зробити щось подібне у планетарному масштабі? Часом здається, що зомбування певної частини людства вже відбулося.

Автор теж перехворів. І потроху приходить до висновку, що вакцинуватись таки потрібно. Переборов ковід – переборю і вакцину. Так ризик найменший. Якщо не хворів, то, може, і вакцина не потрібна була б, але ж все одно захворіємо. Так, вакцини світ робив поспіхом, якщо взагалі не панічно швидко. Але залишається розраховувати, що це не буде мати того впливу, на який розраховував творець Ковіду і його супутника.

Дивне словосполучення само по собі з’явилось – «супутник Ковіду».

Да, і мало не забув. У РФ усіх, хто перехворіли на Ковід, заносять у базу ПНД. Для тих, кому не відома ця абревіатура – це психоневродиспансер.

Сергій Бондар

Редакція сайту може мати думку, відмінну від авторської.

Категории: Art, Culture, Life, Головна

Добавить комментарий

Top