Крута новинка від Sony

Sony Xperia-TouchНе дивлячись на постійний потік обновлень наших електронних помічників, які ми носим у кишенях, портфелях, вішаєм на стіни, ставим на столи, щось дійсно цікаве, і перед усим  — нове, з’являється досить рідко.

Новинка від Sony  — Sony Xperia Touch — може, якщо не замінити, то, у всякому разі, у змозі об’єднати функції гаджетів, які перелічені на потатку статті.

Sony Xperia Touch-Android-проекторТака собі невеличка коробочка розміром з невеликий динамік — колонку, транслює зображення на горизонтальну чи вертикальну поверхню. Розмір — до 80 дюймів. А от новизна у тому, що зображення — інтерактивне. Спроектували — і тицяєте пальцем туди, куди вам потрібно, неначе на екрані планшета. І отримуєте реакцію і результат моментально. Ще раз — будь-яка поверхня — тачскрін. Розмір зображення (1280х720) пікселів може бути від 23 до 80 дюймів, з автопідстроюванням та автофокусом.

Цікаво?

Первый взгляд на Sony Xperia Touch - інтерактивний Android-проекторОсобисто мені надзвичайно цікаво. І зручно. І така річ визвала б у сім’ї ажіотаж — мені потрібно для невеликих презентацій. Була б вирішена проблема з купівлею планшета, який сам по собі і потрібен, і не дуже. Студенту теж потрібен, не те слово. Вони ще й погратися в ігри час знайшли б, тим більше, що грати можна і в чотири руки. І кіно б подивились.

Уявіть, планшет (Android), з непоганим звуком, з екраном на будь-якій площині, практично будь-якої (розумної) величини, який реагує на дотик на проектуємій поверхні!

Я б уже побіг за ним.  Поки що стримує лише одне — ціна. От би на один нолик менше. Поки-що орієнтовно біля двох тисяч доларів. Але немає ніяких сумнівів — скоро таку річ ми будемо бачити наживо у самих різних місцях. А щодо ціни — то скоро китайці підтягнуться, і нолики повідпадають. Ну хоча б один.

Цікаво, за який час нас поманять чимось подібним, тільки вже з голографічним екраном. І наскільки та голографія буде зручна і потрібна у широкому вжитку? Можливо те, що запропонувала Sony, буде актуально не просто якісь кілька найближчих років.

Сергій Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top