Коронний Вірус

КоронавірусАнонсуємо відразу — автори не являються спеціалістами у сфері вірусології чи генної інженерії. Але таких сьогодні знайти практично неможливо. Про причини  — не тут. 90 — 99% матеріалів на цю тему, що публікуються, написані не спеціалістами. Пишуть часом таку нісенітницю, що прийшло рішення відібрати те, що хоч трохи схоже на правду. Чи таке, що сподобалось особисто нам. Бодай навіть скажуть, що це чергова фігня.

Нами нічого не придумано, не додумано, все взято з відкритих джерел, з інтернету.

Кому ця тема цікава, варто поцікавитись у Вікіпедії, чим займається центр вірусології «Вектор». Той, що під російським містом Новосибірськ. Там і про розробки наступальної біологічної зброї, і про генетику, і про віруси, і ще багато чого цікавого. Стає страшнувато вже на цій стадії.

Схожий центр  — у Китаї. Не смійтесь, але він розташований в … Ухані. Китайці стараються ні в чому не відставати.

Пожежа на «Векторі» сталася 16.09.2019. Про це відкрито розказали російські телеканали. (Посилань не даємо. Все знайти легко – Google в допомогу). З їхнього телеящика (чи то телевідра) говорилося, що пожежа була незначна, вибухнуло щось неважливе. Як завжди у Росії. Щоправда, відомо, що на «Векторі» не залишилось жодного вцілілого вікна. Але на цьому увагу не акцентували. Як і на тому, що смерділо на весь Новосибірськ. Та Бог з ними.

А тепер уявімо, що щось таки вирвалось. Якась військова розробка, що зовні імітує грип (про такі теж свого часу писалося. Ефективна штука для закидання у тил супротивника). Але на відміну від грипу, діє через кров. Пригнічує кисневий обмін. А легені ще й будуть неспроможні його у достатній кількості засвоювати з повітря.

Невипадково свою ефективність у лікуванні, як на перший погляд не дивно, показали саме препарати від ВІЧ, малярії, артриту. Вам раніше допомагало від грипу щось подібне?

Повернімось до РФ. Такий витік, то такий собі вірусний Чорнобиль. А то й набагато гірше. Визнати таке неможливо, тому що занадто небезпечно. Замовчати по радянсько-російськи не вийде. Як викрутитись у такій ситуації? Дуже просто – відвернути увагу. Мовляв, не від нас почалося. А як це втілити реально?

І от у жовтні відбуваються російсько – китайські спортивні ігри. Військових. В Ухані…

Підкинути таку хрінь – та яка то проблема. Тим більше – на продуктовий ринок. На якому, як стало відомо, кажанами ніколи не торгували.

І почалося. ураження коронасірусом

І росіяни і хором, і по черзі, почали тикати пальцями на всі боки. Щось там натякати на США, що вони щось там «… над Боливией», і т.д, і т.п.

Тепер мавпа, яка нашкодила собі і всьому світу, щось там раптом знайшла і на своїй території, і може робити вигляд, що теж приймає міри.

Але по РФ таки вдарило. Всі хворіють, їздять мало, літають мало, нафта обвалилась. Головне джерело валютних надходжень РФ пересохло. Проте, наразі не про це.

А от що дійсно цікаво, так це реакція держав на розповсюдження коронавірусу. Реакція нагадує захист від атаки військового характеру. Схоже, що урядам країн відома ця маленька таємниця — що, чим, і звідки почало смердіти.

Але хто про це має сказати першим? Можливо (саме, тільки можливо) тому і тиснуть США на Китай, покладаючи на нього відповідальність за світову пандемію. Мовляв – давай вже Китай, показуй пальцем, звідки сморід.

Але коли саме вказати пальцем, і як вказати на мавпу, яка нашкодила, то непроста задача (інтерв’ю Ю. Швеця  виданню «Гордон» для цього буде замало). Бо у тої мавпи в руці і ядерні гранати, і начебто «вічні» літаючі ядерні ракети, і такі ж торпеди, начинені бо’зна якою гидотою.

І ця мавпа вже усім на світі добряче осточортіла. Щось їй розказувати про правила поведінки у соціумі, про добросусідське життя, вже явно немає сенсу.

До речі, Навальний зліг саме по дорозі з Новосибірську. Цікавився «Вектором».

Фіналу у даній статті у вигляді завершуючих висновків немає. Така задача не ставилась. Потрібно просто спостерігати. Попкорн у АТБ у наявності є і під час карантину. Коштує недорого. Будемо обачними, і будемо чекати новин.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top