Google Pixel. Нескромно і корисно.

Як підмітив один із керівників Google, якщо вже Google є одним з великих складових інтернету, то чому б йому не мати відповідний за «вагою» смартфон.

Після прямого, за звичкою, порівняння технічних характеристик двох смартфонів — останнього IPhone та Pixel, так і не стало зрозумілим, що ж саме  і чим саме краще. Та ще й зовні схоже. Усі відразу пишуть про гігабайти, пікселі, дюйми, метал, екран… Але стало зрозумілим інше. Хто тримав у руках IPhone, той не розказує про нього в пікселях, гігабайтах, грамах, сантиметрах та інших .…х. Розказують, що зручно ось це, класно ось це, а це взагалі кайф…

Спробуємо майже без цифр обійтись і ми, щоб краще зрозуміти, що ж воно необхідного, класного, і незамінного додасть у наше все більш пікселізоване життя.

А Pixel від Google відразу шарахне Assistant-ом. Це не просто не гірше Siri від конкурента. Є критичні відмінності. Assistant не тільки тонко пожартує, він може спілкуватись саме з власником телефону, неформально, тобто персонально саме з ним як з особистістю, яку він за якийсь час вивчить.

Перекладач. Теж не простачок. Перекласти слово на слово вже може кожен, а от перекласти фразу з урахуванням акценту – це вже, вибачте… Це заслуга можливостей так званих нейромереж (майбутнє вже не стукає в двері і скромно відступає, воно уже зайшло , і стукнуло).

Pixel і Pixel XL. Два формати – уже не дивує, здивувало б відсутність таких варіантів. Сказати, що при погляді на апарат щось перехватило подих від захвату чи вибухнуло просто в очі – та ні, нічого такого. Але ж так воно і мало бути. Смарт як смарт. Механічної кнопки внизу немає – свайп по екрану догори – і маєш. Добре — менше мороки. Як мінімум – не гірше, ніж кнопка.

А от та сама, чомусь солоденька для всіх кругла дірочка розміром 3,5 – таки є, на верхньому торці алюмінієвого, щоб не сумнівалися, корпусу. Самі творці, здається, віднеслись до її наявності з гумором.

Управління голосом не просто працює – літає. Assistant може, здається все і відразу. У всьому, що досі приходило в голову користувачам, він допоможе. Багатозадачність віднині не проблема. Серійні запити не збивають з пантелику. І навіть незрозуміло, як це все робиться, який інтелект це розрулює, і взагалі – де він заховався. Порівняти, до речі, ні з чим.

Фотокамера – однозначно і безспірно вже признана кращою з усіх смартфонів. Так, там начебто 12 Mp, але там хитра така Sony, якої ще немає ні в кого. Без ефекту змазаних елементів у кадрі, моментальна, стабілізація цифрова, але працює класно. Скільки б не наклацали фото, Google Photos до Ваших послуг, необмежена пам’ять. Без зміни формату. І 4К також. Відео – туди ж. ОК, спасибі, Google.

Окремо – швидка зарядка. 15 хвилин – і 7 годин роботи знову у вас в кишені.

Автоматичне оновлення Android.

Да! Он-лайн підтримка 24/7. Знак оклику! Нічого не потрібно питати у більш розумних за нас друзів, чи розказувати комусь. Пишете в чат – отримуєте відповідь.

Присутня дбайлива можливість скопіювати з будь-якого смарта на Pixel все необхідне на новому телефоні – будь то контакти, sms, фото, відео, музика, записи календаря. Без мороки.

Ясно, що 5 і 5,5 дюймів AMOLED екран. Зрозуміло, що технічні характеристики схожі. Швидкий процесор, 4Gb оперативки, сканер пальця, достатня батарея, 32 чи 128Gb пам’ять. Android Nougаt, між іншим.

Ціна у США – 650 доларів і вище. В Україні з її податками – 17-22тис. грн., орієнтовно.

До речі, виготовили його саме на Google, що вперше. І це само по собі багато на що натякає. Досі Nexus (попрощайтесь, що речі. Хто породив, той і вбив) робили Samsung, HTC, LG. А тут серйозне діло, тут – самі.

Короля робить його оточення. Судіть самі.

DayDream View з кейсом і пультом ДУ з вбудованим гіроскопом та акселерометром (потрібно для сервісу віртуальної реальності – махнув рукою, і – магія… Чи для банальних ігор.) Да, з такою штукою будь-який день стане dream. Що значить, не те що фільм круто подивитись, а ролики з You Tube на всі 360 огляду! Чудеса… Уявити то можна, але вже хочеться побачити на власні очі. А можливо, й ні – як потім повертатись у реальне життя?

WiFi hub – теж корисний девайс. Можна зв’язати між собою (кількістю до трьох) кілька точок, скажімо, по всьому будинку. Активна мережа.

Новий Ethernet support (4K, HDR, Dolby Vision). Дивитись все і на чому завгодно.chromecast-ultra

Google Home звукова колонка. Вмикай те, що хочеш – і включить. Саме звідти, звідки ви захочете – чи з Google, чи з YT – Пікселю не важко.

Вартує все це, якщо дивитись за американськими мірками, просто мізер. У нас — поки що, ні. Але куди світ – туди й ми. OK, Google.

Сергій Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top