Двигун… у майбутнє

future

Темна матерія, чи просвітлення?

Доведено, при тому Нобелівська премія за це вже отримана, що 98% матерії Всесвіту ми просто не бачимо. Ми – жителі у цих 2%. Ми – це і наші прилади, якими людство досліджує світ. Наші прилади в певній мірі повторюють наші органи почуттів, та й то, можливо, не всі. Але факт полягає у тому, що наша фізика, наші фізичні закони, як виявилось, далеко не універсальні. Наші фізичні закони «законні» тільки для тієї частини всесвіту, яку ми бачимо, і у якій ми живемо. Та й то, на певних межах, вчені натикаються  на виключення, які лиш підтверджують… правило 2 –х відсотків. Доведене правило, чи доведений факт про оті 98% темної матерії. «Темної» лиш тому, що це саме ми – темні. Невідоме лякає, про нього не хочеться думати, воно автоматично досить швидко забувається.

Але є відчайдухи, яким немає чого втрачати – наприклад, вчених ступенів чи казенних зарплат.

Вчені вже натикалися на джерела енергії, про які зрозуміло нічого не могли пояснити. Ніколо Тесла дещо говорив, але де він сам був і що робив мало не пів-віка – не зовсім, вірніше – зовсім не відомо.

А от і інформація про новинку – про двигун, який майже нічого базового з фізичних принципів не порушує. Хіба що окрім Закону збереження кількості руху Ньютона. (Напрямок відштовхувальної сили можна змінити, але ця сама сила повинна існувати на початку – якось так, зрозуміло і спрощено автором).

q-thruster-in-vacuum-fallІ от такий собі Роджер Шауер (Roger Shawyer), не звертаючи уваги на те, що порушує Закон Ньютона, зробив дослідний двигун, який використовуючи електрику, видає … механічну тягу. Перевіряли – дає. Нехай поки що невелику – але ж дає, і цей факт вже робить можливим його використання. Пам’ятаємо –  перший електродвигун теж був слабеньким.

Ні-ні, мова не йде, якщо ви правильно зрозуміли, про вічний двигун. Самий простий приклад: будь-який космічний пристрій (а хоч і корабель), який має сонячні батареї, від яких поступає електричний заряд, за допомогою цього двигуна, в якого є, як видно, сопло, буде отримувати тягу, на зразок реактивної. Тільки без шуму і пилу, і головне –  без розходу ракетного палива, яке у космосі ніде не візьмеш після того, як воно скінчиться.

Двигун EM-Drive складається із замкнутої герметичної металевої ємності у вигляді конуса (умовно – сопла). У верхній частині  — мікрохвильовий генератор електромагнітного випромінювання безпосередньо в emdriveцей самий конус. Квантові чи фізичні ефекти, які при цьому виникають, і видають силу тяги, протилежну напрямку руху електромагнітних хвиль. І все.

Марс? Вже порахували – днів за 70. Використання на Землі теж призведе до революції у всьому, що рухається, особливо – рухається у повітрі. Літай собі тихенько, як хочеш – вверх, вниз, прямо, тільки батарейок у Ілона Маска побільше купити доведеться.

Після оприлюднення цієї інформації, поки вчений люд казав про неможливість існування такого пристрою і демонструючи зверхній ігнор, тикав пальцям у шкільні підручники, за нього вхопились обезбашені китайці, які про Ньютона нічого особливого не знають. І виявили, що воно працює в принципі. Зараз практично усі передові країни, які у змозі зібрати щось на зразок такого двигуна, надолужують втрачений час.

А між тим у космосі уже літає американський супутник, у якого в якості маневрового двигуна вже для випробовування такий движок якраз і поставили.

У планах прогресивної частини людства, і у програмах розвитку багатьох країн вже чітко окреслена відмова від традиційних джерел енергії, і поступовий перехід  до, відповідно, нетрадиційних.

Ну от вам і перший приклад.

 

Сергій Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top