Догнати «Colorado»

Обізнані люди кажуть, що якби США перестали що небудь виробляти чи видобувати, то б могли ще як мінімум десятиліттями, а то і більше жити, торгуючи технологіями.

Звичайно, розумна держава чи не в першу чергу турбується про армію. Армія США настільки передова технологічно, причому ніхто не поспішає це демонструвати, що навіть нелегко уявити, наскільки. І мова в цій статті всього-на-всього про … джип, автомобіль на зразок Hammer.

chevy-hЩо у тій країні таке їдять конструктори, чи яким повітрям свободи дихають, що продукують такі ідеї, і можуть створити такий пікап. Уже у 2017 році військові США будуть випробовувати отаку машину.

Можете відповісти, що військові джипи зазвичай роблять, коли стоять? Вони стоять… і все. А цей пікапчик, коли тихо собі стоіть, може забезпечувати електроенергією … великий армійський табір, невелику військову частину, чи надсучасну артилерійську установку на електротязі, генеруючи 25-50кВт електроструму.

h-chevrolet-armyІ тільки тепер можна подивитись, як же воно їде. А іде Colorado ZH2 куди завгодно, і як завгодно далеко. Що надзвичайно важливо – їде тихо, неначе крадучись, що нам, звиклим до гуркоту військової техніки, важко навіть уявити. Розрив асоціацій. Рух – на електромоторах. Звичайне пальне йому не потрібне. Там, де має бути двигун, розміщені … водневі елементи.

Так, армійський Ghevrolet Colorado ZH2 на водневих паливних елементах. Продукт переробки – H2О, вода. Непогано, до речі, в пустелі. Чи взагалі – на війні.

Ну добре. Залізо там точно круте. Але ж який сміливий і не по армійськи елегантний і привабливий дизайн. І головне те, що краса і chevrolet-colrado-hелегантність є продуктом функціональності. Навіть буксировочні провушини  — і то шик. А чого варті завужені, сховані під капот хіпові фари, які не має потреби ховати під окремі захисні одоробала-ковпаки. Красиве – значить, правильне.

Одного погляду достатньо, щоб зрозуміти – як виглядає шикарно, так і іде. Тихо, далеко, потужно, швидко. І скоріше за все навіть не пустеля, на тлі якої красується пікап, а саме його потенційні можливості, наштовхнули автора статті на думку, що такий транспортний засіб доречно виглядав би не тільки на ТВД (театрі військових дій), а й десь у складі експедиції на, скажімо, Марс. Чи куди там іще за якісь максимум десяток років захочуть полетіти. Може, на супутник Юпітера Калісто чи Європу. Хоча там, як виявилось, своєї води дівати нікуди.

Сергій Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top