Citroen. DS9. Космос.

Citroёn DS9Коли присутня краса форм, всі інші питання здаються недоречними. Так і з «сітроенівським» DS9. На відміну від краси жіночої, якщо про  красу і  автомобіль, завжди було так: як виглядає, так і їде.

Ширина цього встановленого невисоко літаючого об’єкту від Citroen — 1,94м, довжина — 5,93, а висота — 1,27м. І триметрова база.

DS9Проте ця красуня (та, що на колесах) вже готова надати відповіді, як так вона може хоч і низько, але — літати — з двигунами об’ємом 1,6 чи 1,8. Технічно потужність та надійність малокубатурних двигунів можна вважати доведеною. Можливо, це останній подарунок від прогресу двигунів внутрішнього згоряння, історичні перспективи яких добігають свого кінця. Проте, у даному разі усе без загадок — мова про  гібрид. Скоро авто з двигуном внутрішнього згоряння соло — буде з особливою поміткою, а без неї — гібриди та моно-електричні.

Citroёn DS9До всього, машина ще й повнопривідна. ДВС приводить у рух передню вісь, електромотори — задню. Про взаємовідповідність крутного моменту обох мостів турбуватись не потрібно — для комп’ютера такі речі  геть не проблема. Ваш смартфон постійно справляється з більш важкими задачами. До того ж, «гратися » розподілом крутного моменту при такій компоновці легше, ніж тонко розподіляти крутний момент на повному механічному приводі.

До речі про крутний момент. Загальга його величина ледь не дотягує до 500Nm. Колись про таку тягу казали — тяга, як у танка. Розгін на обох моторах до сотні — менше, ніж за 6 секунд.

Цифри теж бувають красиві. От і ще одна  — середня витрата палива не перевищує 2 (два!) літри на сотню кілометрів, незалежно від того, кілометри французькі, чи українські.Citroёn DS9-

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top