Чорні дороги м. Біла Церква

                                              Чорні дороги м. Біла Церква білішають.

Місто-супутник столиці України. Найбільше в області. Тисяч тридцять білоцерківчан щодня їдуть і допомагають Києву трудитись.

Але не про це. Зачепимо тільки ті зміни, за які зачепилось око. А воно зачепилось за дороги.

Ще кілька років тому назад автомобіль з Білої Церкви на київському авторинку ніхто не хотів купувати – бо знали, не дивлячись – ходова убита. Які дороги, така і ходова.

Тепер ситуація на очах змінюється. Очі бачать чітку розмітку. Ходова частина автомобіля не передає на всі частини тіла удари від всюдисущих ям. Рідше гримлять під колесами люки, а ті, що гримлять – уже помічені фарбою. І це не тільки в центрі, що навіть дивно.

Між іншим, кажуть, що дорога до будинку нинішнього мера ще не відремонтована. Тобто не відремонтована у першу чергу, як то бувало раніше, і, власне, як водилося у всіх містах.

Але дороги – то все ж чекали, хоча такі речі у нас більше схожі на надію. Вразило те, що міняють… тротуари! У Білій Церкві з’являються майже європейські тротуари! Тротуари, про які не турбувались десятки років… та ніколи взагалі не турбувались. По більшості з них у темну пору доби краще і не ходити було, бо були б убиті і ноги.

На виїзді з міста помітний дивний напис, що місто,  виявляється — «Місто Добра». Чи не з давніх часів залишилося? Дивне гасло, утопічне, чиясь нездійсненна мрія.

Але такий ремонт доріг і тротуарів уже роблять цю утопічну мету ближчою.

Сергій Бондар

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top