Було б краще?

SmeshkoЩодо благородних поривів нинішнього президента.

Вважаю його пориви самими благородними з усіх, хто був на цій посаді до нього. Ну, хіба що був ще один близький йому по «поривам», але гірший, як менеджер. Та й у людях розбирався поганенько.

Проте, і з усією повагою, і з найкращими побажаннями виплутатись з нинішньої болотної ситуації, з тривогою спостерігаю калейдоскоп змін топ-управлінців державою.  Плюс тотальний опортунізм – наголошую саме на цьому визначенні – практично всіх партій парламенту, а тепер і купленої частини Слуги Народу. Купленої, окрім причин моральних, ще й з причини їхньої бідності, фінансової і ментальної. Особливо, коли вони мають змогу порівнювати себе з сусідами по кріслу.

В. Зеленського, у масі своїй, не бояться. На жаль. Не бояться всі – народ, і його «представники», і державні службовці теж не мають поважного остраху. «Посадок» немає, весна в скоро закінчується – нова Генпрокурор Венедиктова почала не з тих. Народ чекає, що президент, як чарівник Гудвін, махне мікрофоном, як чарівною паличкою, і все навкруги стане, як у Швейцарії.

Але олігархату, корупціонерам, «як у Швейцарії» на фіг не потрібно. Втратять забагато. Якщо не все. Тому будуть жорстко заважати. Максимально жорстко. Без правил. А ВР – то їхнє представництво. Чи один з їхніх філіалів. В той час, коли Президенту доводиться грати по правилам.

І вони не бояться. Хоча спочатку остерігались.

Дмитро Гордон якось нещодавно сказав, що бажана конфігурація влади, яка працювала б і давала результати, має включати у себе Прем’єр-міністра у особі М. Саакашвілі, і І. Смешко, який би очолював силовий блок. Що ж, звучить і справді непогано. Хоча особисто я за прем’єра І. Смешко.

До речі, от Ігоря Смешко злякались би. На максимально владній посаді. З карт-бланшем на руках. Проблема, чи не злякається його Президент (будь який, до речі).

Я не про гіршого чи кращого.  Я про функціональнішого у ситуації, що вже маємо у наявності.

У першому турі голосував за генерала Смешко. І от тільки зараз вже починаю жаліти, що не вибрали саме його.

 

Категории: Політика

Добавить комментарий

Top