Автоцивілка — пряме врегулювання з 1 грудня 2016 року.

strahovkaЗ 1 грудня офіційно будуть змінені (частково)  правила врегулювання страхових подій. Потерпілі  при страховій події зможуть звертатися за відшкодуванням не виключно в страхову компанію винуватця ДТП, як зараз, а до і свого страховика. Взаєморозрахунки страхові компанії будуть проводити самостійно.

Пряме врегулювання — річ позитивна, оскільки строки виплати страхових сум мають значно скоротитись.  Замітимо, що деякі СК підписали угоди про пряме врегулювання раніше. В МБСТУ розраховують, що кількість учасників СК буде збільшуватись. Поки що учасниками є СК:  «Арсенал страхування», «АХА страхування»,»PZU Україна», «Брокбізнес», ВУСО, «Аска», «Оранта», «Просто-страхування», «Провідна», «Інго Україна», «Універсальна», Міжнародна СК, «Кредо», «Аско-Донбас північний», «Колоннейд Україна», «Уніка».

Так що у разі ДТП двох (не більше) застрахованих транспортних засобів, ящо вони застраховані в СК, які (обидва) є учасниками даного проекту, а сума не перевищує 100 тисяч гривень, то вся процедура спрощується. Можна вибирати одну з двох СК. Перші виплати  — не раніше березня наступного року.

Так, поки що багато всіляких «але», проте зміни — на позитив.

 

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top