А. Гриценко, кандидат.

Анатолій ГриценкоУ минулій статті не те,  щоб забув про Анатолія Гриценка, причина скоріше у тому, що він є, як на мене, хоч і позитивним персонажем, але писалося про фігур неочікуваних. Вибачте — про більше помітних на даний момент. Гриценко — кандидат у президенти на таких уже близьких виборах сам по собі особа абсолютно очікувана. Однак —  яскравого мало. Заважає слоган, який прилип з однієї минулої виборчої кампанії: «Перший непрохідний». Даремно він так. Зараз це заважає, хоч і несправедливо.

Є ще одне окрім того, що сам кандидат не буде особливо помітним з тієї причини, що вже приївся. Справа, на мій погляд, у тому, що у його команді є дуже порядні, дуже професійні особистості. І замість того, щоб посилити і освіжити кандидатуру свого лідера, виникає питання — а чому вони самі не стали кандидатами на пост президента? Чи не краще було б тому самому В. Чумаку заявити себе кандидатом, а потім, елегантно так, підсилити своїм електоратом кандидата Анатолія Гриценка? Економія коштів, чи інші моменти, яких нам знизу не видно?

І ще момент. І тверезий електорат, і елеХторат, вже у очікуванні передвиборчої потасовки «більш яскравих», тих самих «неочікуваних» фігур. І хоча б тому за них і проголосують. І А. Гриценко має всі шанси опинитись у тіні основної вистави.

Так, до умов «гри» — виберуть А. Гриценка — «залишаюсь». Але більше вже очікую від інших.

У доповнення цієї статті.

С. Кустовецький

Категории: Архів

Добавить комментарий

Top